3hg.dk3 for 2
Berkley fiskekalender
Se flere billeder
unknown

Berkley fiskekalender

1.049,00 kr
Annonce Køb her

Beskrivelse

Berkley fiskekalender. Kategori: "Kalender > Julekalendere", "Kampagner > Advent2026", "Sæsonens Bedste", "Sæsonens Bedste > Efterår & Vinter", "Højtider", "Højtider > Jul", "Højtider > Fars dag", "Gaver", "Gaver > Gaver til hvem", "Gaver > Gaver til hvem > Gave til Far", "Julegaver", "Julegaver > Julegaver til hvem", "Julegaver > Julegaver til hvem > Julegave til Far", "Kalender", "Kalender > Julekalendere > Julekalender til Mænd", "Kalender > Julekalendere > Julekalender til Voksne", "Kalender > Fiskekalender". Pris: 1049.00 kr. Gør nedtællingen til juleaften til et sandt fiskeeventyr! Berkley fiskekalender indeholder 24 låger fyldt med udvalgt endegrej og tilbehør til gedde, aborre og sandart. Køb hos unknown.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Berkley fiskekalender.

Hvad koster Berkley fiskekalender?

Berkley fiskekalender koster 1.049,00 kr.

Hvad er EAN / Produktid for Berkley fiskekalender?

EAN / Produktid for Berkley fiskekalender er 26338.

Hvilken kategori tilhører Berkley fiskekalender?

Berkley fiskekalender findes i kategorien "Kalender > Julekalendere", "Kampagner > Advent2026", "Sæsonens Bedste", "Sæsonens Bedste > Efterår & Vinter", "Højtider", "Højtider > Jul", "Højtider > Fars dag", "Gaver", "Gaver > Gaver til hvem", "Gaver > Gaver til hvem > Gave til Far", "Julegaver", "Julegaver > Julegaver til hvem", "Julegaver > Julegaver til hvem > Julegave til Far", "Kalender", "Kalender > Julekalendere > Julekalender til Mænd", "Kalender > Julekalendere > Julekalender til Voksne", "Kalender > Fiskekalender".

Hvor kan jeg købe Berkley fiskekalender?

Du kan købe Berkley fiskekalender hos unknown.